Mini Draft hakkında

Arkadaşlar merhabalar,

Malumunuz ilk ara transfer haftasına sayılı günler kaldı. Çarşamba günü herkese uygun olacak bir saat diliminde mini draft yapmayı düşünüyoruz.

Bu draft yöntemi web üzerinden canlı olarak bağlantı sağlayabileceğiniz konferans video yöntemi ile doğrudan seçenekli şekilde olacaktır ve her takımdan en az bir üyenin katılması gerekmektedir. Mini draft sırası ile takımların boştan 3 adam draft etme sırasını sağlamasını amaçlamaktayız. Eğer olurda 3'ten daha fazla oyuncu etmek isteyen olur ise draft sırası çekilişin devam ettirilmesi eylemi ile devam edecektir. her takım kendi draft sırasında transferini yapacak ve whatsup transfer grup bölümünden yayınlayacaktır. Sonrasında hemen diğer sırası gelen takım draftını yapıp bu işlem bu şekilde devam edecektir. Eğer olurda transfer yapmak istemeyen takım olur ise draft sırasında sırasını pas ederek devam ettirecektir. Tüm draft bitiminden sonra 6.hafta ilk maçı öncesindeki akşam saat 18:00 da draft sona erecektir. 

*** PslGroups taki üyelerin şahsi e-mail adreslerine video konferans için kayıt linki gönderilecektir. Lütfen e-mail hesaplarınızı kontrol ediniz . 

Şimdiden herkese hayırlı olsun

PSL Yönetim

Selçuk KARAHAN