YAZ SEZONUN SÜPRİZİ KİM OLACAK ?...

 
 
 

SPONSORLARIMIZ

   

Linkler

      YouTube

      

  

Olaylar Takvimi

14. HAFTANIN KRİTİK MAÇINDA IFC'DEN TSV'YE GEÇİT YOK !

14. haftanın kritik maçında, şampiyonluğun önemli adaylarından IFC evinde TSV B.04'ü ağarladı. 13-10 luk galibiyetle TSV'nin Yasla Bırak haricinde ilkgalibiyetini almasına yine şans tanımadı IFC. Tabi 13-10 luk galibiyete rağmen TSV'nin IFC'yi zorlaması gözlerden kaçmadı.
Devamını oku

13. HAFTANIN SON MAÇINDA LİDER PUANLARINA PUAN KATTI

13. haftanın son maçında lider Farketmez United 21 - 3 ile deplasmanda Yasla Bırak'ı rahat geçti. 14. haftayı bye geçirecek olan Farketmez United son maçında lige iyi başlayan hatta bir ara liderliğe kadar çıkan ancak play off oynamayı nerdeyse garantilemiş olan TSV B.04 ile karşılaşacak.
Devamını oku

13. HAFTANIN ZORLU MAÇINDA KAZANAN INTERMILAN OLDU

Geçen hafta lidere çelme takan InterMilan, 13. haftanın ilk maçında, Güseppe Miazza Arenada, Insurance FC'ye de dersini verdi: 13-10. Zirve mücadelesini alt üst eden InterMilan, IFC yöneticilerinin Inter'in yıldızlarından değil de hakemden bahsetmesi yakışık almadı.
Devamını oku

Aqua Deutz Arena'da TSV B.04'e Yasla Bırak ayarı

Dün gecenin önemli maçında evinde rahat bir galibiyet peşinde olan TSV B.04'e Yasla Bırak ayarı. Geceyi zor da olsa 13-10 önde kapatan TSV B.04'te playoff stresi mi başladı. Rahat gözüken Yasla Bırak, playoffun bu kadar rahat olmayacağının ip ucunu verdi...
Devamını oku

Intermilan'dan Lidere evinde bir çelme daha

Dün gece Kazasker Funt Arena'da oynanan Lider Farketmez United ile 3. sıradaki Intermilan maçları nefes kesti. Gece sonunda bir maç farkla da olsa galip gelmeyi bilen Intermilan Liderle arasındaki 9 puanlık farkı 6 puana indirdi...
Devamını oku

TSV B.04 maç fazlasıyla 4. sırada

Funt Arenada umduğunu bulamayan TSV B.04 dün gece sıralamadaki yerini değiştiremezken, 19-4 lük galibiyetin ardından Farketmez United geçici olarak Intermilan falan filana kaptırdığı liderliğini geri almasını bildi. Tebrikler Farketmez United...
Devamını oku

Haberler

TEBRİKLER FENERBAHÇE

Saw'un klasik rövaşatasıyla 1-0 lık galibiyeti alan Fenerbahçe Grubu Manchester'ın önünde lider tamamladı.

Tebrikler Fenerbahçe...

Devamını oku

KADIKÖY'DE SÜPRİZ YOK !

Kadıköy'de kıtalararası derbinin kazananı yine FENERBAHÇE oldu...

Van Persie'nin golleriyle 2-0 galip gelen FENERBAHÇE 17 yıllık geleneğin bozulmasına geçit vermedi...

Tebrikler FENERBAHÇE

Devamını oku

FENERBAHÇE 2 - MANCHESTER UNITED 1

Tebrikler FENERBAHÇE 

Kadıköy'de Manchester United'a geçit yok. 2004-2005 sezonunda Şampiyonlar liginde grupta karşılaştığı İngiliz takımını Kadıköy'de 3-0 yenmişti.

Devamını oku

NAPOLI vs BJK

Tebrikler Kara Kartal
Şampiyonlar Liginde, Italya'da kazanılan 3-2 lik Napoli galibiyetİ ile gurur duyduk. Beşiktaş'a gönül veren dostlarımızı tebrik ederiz. 
Devamını oku